Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP

Pierwszy u-lock odebrany!

Już pierwszego dnia prowadzonej przez Urząd Miejski w Gdańsku akcji rozwiesiliśmy na kierownicach zaparkowanych na Głównym Mieście rowerów cztery kupony uprawniające do odbioru u-locka. Właściciel jednośladu zaparkowanego przy ulicy Podwale Grodzkie niezwłocznie zgłosił się po odbiór. 

Jako pierwszy u-locka odebrał właściciel roweru zaparkowanego 17.06 w okolicy
Dworca PKP

W ciągu dwóch dni rozwiesiliśmy 7 kuponów. Każdy jest ważny przez dwa tygodnie. Zapraszamy włascicieli kolejnych rowerów.

Przypominamy: Nagradzamy gdańszczan, którzy jeżdżą na rowerach i tym samym przyczyniają się do redukcji korków i hałasu w mieście. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z parkingów rowerowych oraz bezpiecznego przypinania rowerów. Dlatego przygotowaliśmy dla Was 170 zapięć rowerowych. W okresie od 17 czerwca do końca września b.r. fotografujemy rowery, którym przydałoby się solidne zapięcie. Widząc rower przypięty tzw. linką lub bez zapięcia wieszamy na kierownicy kupon uprawniający do odbioru u-lock'a. Zdjęcia rowerów z kuponami umieszczamy na naszej stronie. Na bieżąco informujemy o przebiegu akcji i fotografujemy nagrodzonych rowerzystów.

Organizatorem akcji jest Urząd Miejski w Gdańsku w ramach realizacji projektu abc.multimodal współfinansowanego z programu Południowy Bałtyk.

Więcej informacji tutaj.

Galeria ze zdjęciami rowerów, którym przyda się solidniejsze zapięcie tutaj.


Data publikacji: 18.06.2013 13:47
Ostania modyfikacja: 02.01.2014 12:20

Copyright © Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Gospodarki Komunalnej / Referat Mobilności Aktywnej
Kancelaria Prezydenta / Referat Multimedialny
Gdańsk 80-803, ul. Nowe Ogrody 8/12