ROWEROWY GDAŃSK
czwartek, 18 kwietnia 2024

Czekamy na nagrodzone rowerzystki i rowerzystów

W pierwszym tygodniu akcji rozdawania bezpiecznych zapięć rowerowych rozwiesiliśmy na kierownicach jednośladów 20 kuponów uprawniających do odbioru u-lock'ów.
df

W pierwszym tygodniu akcji rozdawania bezpiecznych zapięć rowerowych rozwiesiliśmy na kierownicach jednośladów 20 kuponów uprawniających do odbioru u-lock’a. Póki co po odbiór zgłosiło się czterech rowerzystów. Każdy kupon jest ważny przez dwa tygodnie.

Do końca września b.r. fotografujemy parkujące w Gdańsku rowery. Pojawiamy się w różnych lokalizacjach na terenie całego miasta. Do rozdania mamy jeszcze 166 u-locków.

Głównym celem akcji jest nagradzanie gdańszczan, którzy jeżdżą na rowerach i tym samym przyczyniają się do redukcji korków i hałasu w mieście. Zachęcamy także do korzystania z parkingów rowerowych oraz bezpiecznego przypinania rowerów.

Widząc rower przypięty tzw. linką lub bez zapięcia wieszamy na kierownicy kupon uprawniający do odbioru u-lock'a. Zdjęcia rowerów z kuponami oraz osób, które odebrały zapięcia umieszczamy na naszej stronie www.

Organizatorem akcji jest Urząd Miejski w Gdańsku w ramach realizacji projektu abc.multimodal współfinansowanego z programu Południowy Bałtyk.

Więcej o akcji znajdziesz tutaj >.

Galeria rowerów z kuponoami tutaj >.

Galeria nagrodzonych tutaj >.

as