ROWEROWY GDAŃSK
niedziela, 13 czerwca 2021

Finałowa Konferencja projektu BSR Electric

Zapraszamy na konferencję końcową projektu BSR Electric, która odbędzie się w dniach 16 i 17 czerwca. Konferencja online będzie koncentrować się na elektrycznej mobilności i elektryfikacji pojazdów użytkowych. Do udziału zachęcamy wszystkich, a w szczególności te osoby, które pracują w sektorze transportu lub są zainteresowane obecnym rozwojem e-mobilności.
Rowery elektryczne Hi res Gdansk 19.09.2018 03

 

BSR Electric jest projektem Unii Europejskiej mającym na celu promowanie wykorzystania e-rozwiązań w systemach transportowych miast wokół Morza Bałtyckiego. W ramach projektu zostały przetestowane i zademonstrowane różne rodzaje miejskich rozwiązań e-mobilności. Obszary tematyczne, na których koncentruje się projekt, to między innymi e-busy, w tym elektryczne autobusy w ramach logistyki miejskiej, e-scootery, ciężarówki, promy i rowery elektryczne. Projekt jest koordynowany przez Uniwersytet Nauk Stosowanych w Hamburgu i otrzymuje finansowanie z regionu Morza Bałtyckiego Interreg.

Pandemia doprowadziła do zmiany pierwotnych planów dotyczących konferencji końcowej BSR Electric. Planowano, że odbędzie się ona w Göteborgu, natomiast gospodarze postanowili przekształcić wydarzenie końcowe w wirtualną konferencję.

Na konferencji zostaną przedstawione wyniki projektu, a ponadto uczestnicy uzyskają dostęp do materiałów wizualnych prezentujących rozwiązania zelektryfikowanych pojazdów użytkowych w regionie Göteborga. Dodatkowo, międzynarodowi kluczowi prelegenci, działający w obszarze elektromobilności, przedstawią wnikliwe prezentacje. Zaplanowano również dyskusje oraz sesje pytań i odpowiedzi.

Co: Konferencja końcowa projektu BSR Electric
Kiedy: 16-17 czerwca 2020 r.
Gdzie: www.dl4sd.org, wolny i otwarty dostęp
Język: angielski
Zorganizowana przez: Zarząd Transportu Miejskiego miasta Göteborg we współpracy z Lindholmen Science Park i Business Region Gothenburg

Brzmi ciekawie? Pamiętaj, aby zarezerwować kalendarz na 16 i 17 czerwca oraz zarejestrować się na e-konferencję za pomocą strony podanej powyżej. Jest to otwarty portal edukacyjny, poświęcony wspieraniu zrównoważonego rozwoju przy użyciu cyfrowych rozwiązań edukacyjnych. Do zobaczenia online!

Oficjalne zaproszenie w formacie PDF do pobrania tutaj.

 

 

logo i flaga BSR E