ROWEROWY GDAŃSK
piątek, 19 lipca 2024

II Festiwal Rowerowy w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w II Festiwalu Rowerowym w Gdańsku. Jest to cykliczna impreza skupiającą producentów, dystrybutorów oraz sklepy i serwisy rowerowe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w II Festiwalu Rowerowym w Gdańsku. Jest to cykliczna impreza skupiająca producentów, dystrybutorów oraz sklepy i serwisy rowerowe.

festiwal
Festiwal Rowerowy w 2013 r.

Po sukcesie zainaugurowanej w 2013 roku pierwszej edycji Festiwalu Rowerowego, zdecydowano o organizacji kolejnej, która dzięki zdobytemu doświadczeniu jest przygotowywana na dużo większą skalę, zarówno jeśli chodzi o liczbę uczestniczących firm, jaki i zakres tematyczny. Wśród wystawców znajdują się zarówno firmy działające na rynku lokalnym jak również znane i cenione na całym świecie marki. Festiwal adresowany jest do przedstawicieli szeroko rozumianej branży sportowo-rekreacyjnej oraz do miłośników rowerów i aktywnego, zdrowego trybu życia. Oprócz przewodniego tematu, jakim są oczywiście nowości rynku rowerowego, będziemy promować również kampanię „Kierunek-Szacunek” mającą na celu poprawę wzajemnych stosunków między pieszymi, rowerzystami i kierowcami. Na odwiedzających będzie czekało wiele atrakcji. Wśród nich należy wymienić konkursy, w których będzie można wygrać m.in. markowe rowery i wycieczki do Szwecji.

Nie zapomniano również o najmłodszych, dla których powstanie miasteczko ruchu drogowego, tor z gokartami na pedały, strefa aktywności dziecka, czy ścianka wspinaczkowa. Dorośli z kolei będą mieli możliwość przetestowania rowerów elektrycznych, sprawdzenia wydolności fizycznej i wzięcia udziału w pokazowych treningach spinningowych. Specjalną atrakcją tegorocznego Festiwalu będą pokazy przygotowane przez Igora Tracza - Mistrza Świata i Europy w wyścigach psich zaprzęgów. Ciekawą propozycją przygotowaną przez wystawców, będzie możliwość zakupu rowerów i akcesoriów po bardzo atrakcyjnych cenach.

Organizatorzy mają nadzieję, że tegoroczna edycja Festiwalu Rowerowego przyciągnie wielu odwiedzających i na stałe wpisze się do kalendarza, jako największa tego typu impreza w Polsce północnej.

Bilety: 8zł, uczniowie i studenci: 5zł dzieci do 12 lat bezpłatnie.

Honorowy Patronat: Prezydent Miasta Gdańska

Patroni medialni to m.in.: Radio Eska, Trojmiasto.pl, Magazyn Prestiż, Anonse, Expressy.pl, Poznaj Świat

Partnerzy to m.in.: Bank BGŻ, LOTOS, rowerowygdansk.pl, mobilnagdynia.pl, Policja, Straż Miejska, PORD

Organizator:

ARW „JAGIEŁŁO”

www.rowerowyfestiwal.pl

biuro@rowerowyfestiwal.pl

tel. 664 242 950-Grzegorz Knapik

tel. 608 39 88 64-Jarosław Jagiełło