ROWEROWY GDAŃSK
piątek, 19 lipca 2024

„Kręć kilometry dla Gdańska” 2018 - znamy wyniki rywalizacji firmowej

Dotarliśmy do mety kampanii 'Kręć kilometry dla Gdańska', w ramach Ogólnopolskiej Gry Rowerowej. Oto wyniki rywalizacji między firmami.

Dotarliśmy do mety kampanii „Kręć kilometry dla Gdańska”, w ramach Ogólnopolskiej Gry Rowerowej. Znamy wyniki rywalizacji między firmami.

Głównym celem kampanii, w ramach której rejestrowaliśmy wszystkie swoje wrześniowe i październikowe przejazdy rowerowe za pomocą aplikacji Activy, było zmotywowanie mieszkańców do regularnej jazdy na rowerze poza sezonem letnim. Promowaliśmy jazdę rowerem dla różnorakich korzyści: dla zdrowia, dla lepszego samopoczucia, dla OGRaniczenia emisji zanieczyszczeń powietrza, dla poprawy jakości przestrzeni miejskiej. Zasady kampanii szczególnie premiowały dojazdy do pracy i z powrotem (w końcu była to kontynuacja wieloletniej akcji „Rowerem do pracy”), a podróże rowerowe w październiku punktowane były podwójnie, na zachętę jazdy w chłodniejsze dni. Podczas kampanii zachęcaliśmy również do korzystania z rowerów elektrycznych, szczególnie przydatnych przy podjeżdżaniu pod wzgórza morenowe.

W Gdańsku w OGRze aktywnie wzięło udział 3543 rowerzystów, którzy razem zarejestrowali 1 644 594 kilometrów. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a liderom gratulujemy wykręconych wyników! O nagrodach indywidualnych poinformujemy już wkrótce.

tabela wyników OGR poprawiona

Pobierz tabelę wyników w formacie Excel.

Kampania była dofinansowana ze środków europejskiego Programu Region Morza Bałtyckiego, w ramach realizacji projektu BSR Electric.

logo BSR