ROWEROWY GDAŃSK
sobota, 24 października 2020

Kręć kilometry dla Gdańska - ostatnie 2 tygodnie kampanii!

Pozostały ostatnie 2 tygodnie do zakończenia Gry Rowerowej "Kręć Kilometry dla Gdańska" - kampanii, która ma na celu zachęcić mieszkańców Gdańska do korzystania z roweru jako alternatywnego środka transportu w codziennym życiu. W październiku warto kręcić kilometry, bo punkty liczone są podwójnie.

Do tej pory do akcij przyłaczyło się 5144 gdańszczanek i gdańszczan, którzy razem wykonali już 176513 przejazdów rowerowych, przejechali 1416462 km i przyczynili się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery o 351111 kg! W październiku warto kręcić kilometry dla Gdańska, szczególnie dlatego, że punkty liczone są podwójnie – zatem łatwiej i szybciej zdobyć nagrodę za przejechane kilometry.

Wyniki kampanii można śledzić na bieżąco w aplikacji oraz w cotygodniowych rankingach publikowanych na stronie www.GraRowerowa.pl!

Wciąż można dołączyć do akcji. Wystarczy:

  1. Pobrać darmową aplikację na telefon „Activy”
  2. Zarejestrować się bezpośrednio poprzez aplikację wypełniając prosty formularz
  3. Wybrać konkurs: „Kręć Kilometry dla Gdańska”
  4. Wybrać drużynę: firmę, grupę, dzielnic, uczelnię
  5. Rejestrować swoje przejazdy kręcąc kilometry na rowerze do 30 października.

Dla osób, które na co dzień korzystają z aplikacji Strava możliwe jest połączenie konta i dzięki temu w pełni automatycznie przeniesiona zostaje trasa przejazdu rowerem do aplikacji Activy.

namiot3

W październiku pogoda i temperatura są zmienne, dlatego na terenie Gdańska rozstawiany jest namiot Kręć Kilometry dla Gdańska, w którym rowerzyści i rowerzystki mogą napić się gorącej kawy lub herbaty! Informacje o lokalizacjach punktu promocyjnego publikowana jest na bieżąco na Facebooku na grupie Kręć Kilometry dla Gdańska.

Oprócz świetnej zabawy na najbardziej aktywnych czekają liczne nagrody. Dla pierwszych 1000 osób, które wykręcą 777 punktów przewidziana jest nagroda w postaci ekologicznej torby z logo kampanii Kręć Kilometry dla Gdańska. Natomiast dla wszystkich, którzy zdobędą w grze 7777 punktów, trofeum będzie bluza rowerowa z logo kampanii. Dodatkowo w trakcie trwania akcji, w dedykowanym sklepie Activy na uczestników gry czeka szereg niespodzianek w postaci akcesoriów rowerowych ufundowanych przez sponsorów: Szprychy.com, Salon Rowerowy Buga Sport, Salon Rowerowy Wysepka, Giant Wrzeszcz, Bosch Centrum Agares. Więcej informacji na www.GraRowerowa.p

namiot2

Ponadto po zakończeniu rywalizacji wyłonionych zostanie także stu najlepszych uczestników w kategorii indywidualnej, najbardziej rowerowe grupy firmowe i uczelniane. Dla nich czekają bony zakupowe o wartości 100 zł, które będzie można zrealizować w gdańskich sklepach rowerowych.

Ale to nie koniec - w najbliższy weekend zapraszamy Rowerzystów i Rowerzystki do naszego namiotu Kręć Kilometry dla Gdańska, do Gdańskiego Zoo! Otrzymajcie bezpłatnie kawę, herbatę i bilety do Zoo - bo wstęp do Zoo w w dniach 19-20.10.2019 jest bezpłatny.