ROWEROWY GDAŃSK
niedziela, 23 czerwca 2024

Pierwszy u-lock odebrany!

Pierwszego dnia prowadzonej przez Urząd Miejski w Gdańsku akcji rozwiesiliśmy na kierownicach pozostawionych na Głównym Mieście rowerów cztery kupony uprawniające do odbioru u-locka. Właściciel jednośladu zaparkowanego przy ulicy Podwale Grodzkie niezwłocznie zgłosił się po odbiór.

Już pierwszego dnia prowadzonej przez Urząd Miejski w Gdańsku akcji rozwiesiliśmy na kierownicach zaparkowanych na Głównym Mieście rowerów cztery kupony uprawniające do odbioru u-locka. Właściciel jednośladu zaparkowanego przy ulicy Podwale Grodzkie niezwłocznie zgłosił się po odbiór. 

sd
Jako pierwszy u-locka odebrał właściciel roweru zaparkowanego 17.06 w okolicy
Dworca PKP

W ciągu dwóch dni rozwiesiliśmy 7 kuponów. Każdy jest ważny przez dwa tygodnie. Zapraszamy włascicieli kolejnych rowerów.

Przypominamy: Nagradzamy gdańszczan, którzy jeżdżą na rowerach i tym samym przyczyniają się do redukcji korków i hałasu w mieście. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z parkingów rowerowych oraz bezpiecznego przypinania rowerów. Dlatego przygotowaliśmy dla Was 170 zapięć rowerowych. W okresie od 17 czerwca do końca września b.r. fotografujemy rowery, którym przydałoby się solidne zapięcie. Widząc rower przypięty tzw. linką lub bez zapięcia wieszamy na kierownicy kupon uprawniający do odbioru u-lock'a. Zdjęcia rowerów z kuponami umieszczamy na naszej stronie. Na bieżąco informujemy o przebiegu akcji i fotografujemy nagrodzonych rowerzystów.

Organizatorem akcji jest Urząd Miejski w Gdańsku w ramach realizacji projektu abc.multimodal współfinansowanego z programu Południowy Bałtyk.

Więcej informacji tutaj.

Galeria ze zdjęciami rowerów, którym przyda się solidniejsze zapięcie tutaj.

asd