ROWEROWY GDAŃSK
czwartek, 18 kwietnia 2024

Rowerem do pracy

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji kampanii społecznej „Rowerem do pracy”.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji kampanii społecznej „Rowerem do pracy”.

intel
Zwycięzca zeszłorocznej kampanii "Rowerem do pracy"

W jej ramach nagradzane będą osoby, które do pracy przyjeżdżają na rowerze i tym samym przyczyniają się do promocji zrównoważonego transportu w Gdańsku.

Jazda rowerem pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie pracowników oraz poprawia wydajność w pracy. W związku z tym zachęcamy pracodawców do włączenia się w promowanie dojeżdżania do pracy na rowerze, a także tworzenia w swoich oddziałach funkcjonalnych udogodnień rowerowych. Nagrodę dla najbardziej rowerowej firmy w Gdańsku wręczymy podczas V Kongresu Mobilności Aktywnej, który odbędzie się w dniach 11-12 września 2014 r.

Doceniając wkład pracowników gdańskich firm w tworzenie i promowanie kultury rowerowej w mieście w ramach kampanii „Rowerem do pracy” w czerwcu b.r. planujemy odwiedzić najbardziej „rowerowe” firmy w Gdańsku i wręczyć zestawy akcesoriów rowerowych pracownikom, którzy w  okresie od 2 do 6 czerwca 2014 zdecydują się przyjechać do pracy na rowerze. Na stronie rowerowygdansk.pl powstanie galeria zdjęć uczestników kampanii dojeżdżających do pracy rowerami.

Aby zgłosić firmę do udziału w kampanii należy do 23 maja br. wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się poniżej. Nagrodzone zostaną firmy o najwyższym wskaźniku „zrowerowania” wśród pracowników. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie www.rowerowygdansk.pl oraz pod numerem telefonu 58 526 80 83.

Organizatorem kampanii „Rowerem do pracy” jest Urząd Miejski w Gdańsku w ramach realizacji projektu abc.multimodal współfinansowanego przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Południowy Bałtyk.

Formularz rejestracyjny
ikona pdf
Dziennik rowerowy
ikona pdf
Informacje szczegółowe
ikona pdf

baner