ROWEROWY GDAŃSK
poniedziałek, 20 maja 2024

Rowerem do pracy - European Cycling Challenge

W ramach kampanii Rowerem do pracy zapraszamy do European Cycling Challenge, rowerowej rywalizacji miast europeajskich. Kręć kilometry dla Gdańska i wygrywaj nagrody!
Plakat European Cycling Challenge
Plakat European Cycling Challenge
Źródło: UMG

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zaprasza do wzięcia udziału w III edycji kampanii „Rowerem do pracy”. Tegoroczna kampania odbędzie się w ramach „European Cycling Challenge”.

„European Cycling Challenge” to rowerowa rywalizacja europejskich miast zainicjowana przez Miasto Bolonia w 2012 r. W tym roku Gdańsk powalczy o tytuł Najbardziej Rowerowego Miasta wraz 34 miastami z całej europy. Kampania “European Cycling Challenge” będzie trwała w dniach 1-31 maja br.

Gdańskie firmy, będą mogły rejestrować się do  udziału w „European Cycling Challenge” jako grupy i konkurować między sobą w liczbie przejechanych kilometrów. Aby zgłosić firmę do udziału w kampanii należy do 28 kwietnia br. wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się poniżej, a następnie przesłać go na adres: ecc@gdansk.gda.pl. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego dla każdej firmy zostanie utworzona osobna grupa.

W kolejnym kroku każdy pracownik uczestniczący w kampanii „Rowerem do pracy”  powinien:
- zarejestrować się na stronie www.cycilngchallenge.eu/pl,
- pobrać darmową aplikację na smartfon „Cycling365” (rejestracja możliwa również przez aplikację),
- wybrać swoją drużynę – „Gdańsk” oraz swoją grupę - nazwa firmy

a następnie jeździć na rowerze przez cały maj i rejestrować wszystkie swoje przejazdy (do pracy, na zakupy, rekreacyjne) przy użyciu aplikacji. Osoby, które nie posiadają smartfona, również będą mogły uczestniczyć w kampanii, rejestrując pokonane na rowerze dystanse bezpośrednio na stronie internetowej www.cyclingchallenge.eu/pl

Wyniki kampanii będzie można śledzić na bieżąco na stronie www.cyclingchallenge.eu/pl.

Nagrodzone zostaną firmy, które „wykręcą” na rowerach najwięcej kilometrów w stosunku do liczby pracowników. Dla laureatów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Ewentualne pytania należy kierować na adres email: ecc@gdansk.gda.pl, lub dzwonić pod numer 58 526 80 83. Uruchomiliśmy również specjalny profil na facebooku.

 

Zobacz też:

>> ZASADY KAMPANII <<

>> FORMULARZ REJESTRACYJNY DLA FIRM <<

>> WYNIKI EDYCJI 2014 <<